0 0
Read Time:50 Second

21

21:a december och nu är det inte många dagar kvar, dan före dan före dan … bara pirrar i magen! I går hade vi en tävling från No7 med ett härligt hudvårdskit, den lycklige vinnaren där blev

Tina (Hummerti)

Grattis till chansen till en fräsch hud 😉

Maila mig din adress och ditt telefonnummer på vitaestilo@gmail.com så kommer ett litet paket med posten

I dag fortsätter vi i skönhetens tecken, det kanske är så att ni haft många sömnlösa nätter på grund av att ni inte vet vad ni skall köpa i julklapp, då får ni lite hjälp på vägen bakom dagens lucka, idag kan ni nämligen vinna en skön ögongelé och en eye make up remover  samt en deodorant
Yvonne Ryding.

eye make up remover

yvonne ryding deo

ögongele

Självklart vill jag att ni fortsätter sprida min julkalender till dom ni känner och skriver  några rader om varför ni vill vinna detta fina paket. Och sen går ni in på Instagram och följer Mildh Beauty Press

Hoppas ni får en fin dag!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Rekommenderade artiklar

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

16 thoughts on “21:a december

  1. Alltid spännande att se vad dagens lucka döljer,
    jag nu Mildh Beauty Press följer.

    Vilka spännade produkter,
    naturliga med goda & milda lukter.

    Aldrig testat ögon-gele,
    men med denna tävling det skulle kunna ske.

    Make-up remover och deo vore också toppen,
    skulle använda dem med glädje till sista droppen.

    God jul!

  2. Nu har jag fixat klappar till alla
    detta skulle jag kunna ge till mig själv………..
    rimmar inte ett dugg
    men hoppas på tur ändå
    hej då!
    Kram Halvan

  3. Ooh, älskar att ha perfekta produkter för att uppnå en perfekt look. Som student har man inte råd att unna sig de dyrare produkterna, då de pengar jag har får ofta tyvärr gå till mat och aldrig till att ge mig själv lite uppskattning. Att få piffa till mig vore drömmen nu i vinter ♡ Delat och hoppas på tur!

  4. Yvonne Rydings produkter skulle jag gärna vilja prova för det har jag inte gjort förut. Ja, och snart är väntan på tomten snart slut.

    Jag gillar och delar på facebook Anette Carlsson

  5. Jag skulle vilja vinna detta för att det är precis det jag behöver just nu, för mina trötta ögon. Det är längesen som jag har unnat mig själv något.

  6. Jag har hört så mycket positivt om Yvonne Rydings produkter men aldrig provat någon. Hoppas detta ger mig möjlighet!

  7. Vilket pris, wow! Följer er båda på instagram (vsbloppis14)
    Jag har tipsat om tävlingen på min instagram:
    http://instagram.com/vsbloppis14/?modal=true
    Jag har aldrig ägt en eye makeup remover, använder olivolja istället, ögongelé/kräm äger jag heller inte, mina stackars ögon behöver näring då jag inte får mycket sömn pga skolan. En extra deodorant är alltid bra att ha i t.ex väskan! Jag älskar att produkterna är naturliga. Naturliga produkter får min hy att må bra men som en fattig student är det inte ofta jag har möjligheten att skämma bort mig själv.
    Håller tummarna nu. 🙂

  8. Lite lyx och Flärd kan väl en vintertrött kvinna vara Värd? Tänk att dessa produkter Få, håller tummarna Sååå!!!! Skulle bli en strålande glad Kvinna om jag dessa produkter lyckas Vinna 😉

  9. Skulle vilja vinna dessa saker då min deo precis tagit slut, ögongelen skulle piggna upp mina ögon och remomern skulle jag ge bort till min syster i julklapp!
    Har spridit till de jag känner och följer på instagram!
    Kram på dig och god jul!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Translate »