7 dagar och 7 outfits i strålande sol!
Vilket väder vi haft, det är helt otroligt. Det har varit riktig högsommarvärme. And I love it! Synd bara att man inte varit mer ledig.
Med tanke på ledig så har jag fått två härliga dagar i Köpenhamn.
Fint väder men inte för varmt för att strosa omkring. Jag har shoppat, vilat, låtit tankarna vandrat och druckit champagne.
Köpenhamn är en stad som bjuder på det mesta. Allt från shopping, sevärdheter till fantastiskt bra mat.
Men nu är jag hemma igen och jobbar som vanligt. Det går fort att komma tillbaka till verkligheten. Men dom här två dagarna i Köpenhamn har gjort mig gott och gett mig lite mer klarhet i saker och ting.
Förutom denna härliga utflykt så har det varit en vecka fylld med olika outfits och så här har det sett ut…
Blus SAND Copenhagen byxor ZARA skor Filippa K
Blus och kostym SAND Copenhagen skor a Pair
Blus och byxor ZARA tröja By Malene Birger väska Tory Burch
Topp och byxor SAND Copenhagen skor & other stories väska Gucci
Byxor, topp och jacka SAND Copenhagen väska Tory Burch skor a Pair
Tröja och byxor By Malene Birger väska Gucci skor Filippa K
Blus Vesna W Stockholm byxor ZARA skor Filippa K väska Gucci
Så har min vecka sett ut. Som vanligt hoppas jag att ni har fått lite inspiration.
Nu är det fredag och som vanligt ska jag sätta mig i soffan och ”dansa”.
Njut av kvällen!
Kram
Jag ska oxå dansa! Tänk att vi tagit oss ända till kvartsfinal
Visst är det härligt 🙂
Snyggt snyggt..Som vanligt. Här dansas det också. Både på tv och irl kraaaam Inger
Låter underbart!
Trevlig kväll 🙂
Kram
Helen
Supersnygga outfits som vanligt, den i Svart / Vit med de helt galet snygga skorna från APair är ju vansinnigt snyggt 🙂 <3